Hakkımızda

Hakkımızda

Samsun Forklift ve Manlift Kiralama Hizmetleri - Hakkımızda

Samsun Forklift ve Manlift Kiralama Hizmetleri - Samsun İstif Makina Samsun İstif Makine Samsun’da 2014 yılında Emre Özkan tarafından kurulmuştur. Ana faaliyet alanı Forklift kiralama ve Makaslı platform kiralama hizmeti vermektedir. Forklift işleri ile ilgili tüm işlerinizde çözüm ortağınız olmuştur. Her Türlü Forklift Kiralama Palet Bazı Yükleme İndirme Saatlik Kiralama Günlük Kiralama Aylık Kiralama ve Yıllık Kiralama olarak hep yanınızda siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile zamanında hizmet vermektedir. ‘’SORUN DEĞİL ÇÖZÜM’’ Anlayışı ile HEP YANINIZDAYIZ.


Samsun Forklift ve Manlift Kiralama Hizmetleri - Misyonumuz

İnsan gücü ile taşınamayacak bütün işlerin taşınmasını sağlayan iş makinelerinin kiralanması hizmetini veriyoruz. Müşterilerimiz için en uygun makineleri ve ne kadar verimli olduklarını araştırıp bu sektörde güncel kalmak için elimizden geleni yapıyoruz.


Samsun Forklift ve Manlift Kiralama Hizmetleri - Vizyonumuz

Sektörde müşterilerimize en kaliteli ve en yeni iş makineleri ile 7/24 saat kesintisiz hizmet vermek ve her geçen gün yeniliklere ayak uydurup bu yenilikleri siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmak.


Samsun Forklift ve Manlift Kiralama Hizmetlerimiz

Samsun ve ,Ordu,Sinop, Giresun,Çorum,Amasya,Tokat,Trabzon,Rize,Artvin illerimizde forklift ve manlift kiralama hizmetleri vermekteyiz

Samsun İstif Makina Araç Kiralama Hizmetleri ve Detaylı Bilgi  İçin  ;